Zarządzanie najmem Gliwice

Zainwestowałeś w mieszkanie na wynajem, ale nie masz czasu na formalności? Chcesz czerpać pasywny dochód, bez osobistego angażowania się w kolejne etapy dzierżawy nieruchomości? A może brakuje Ci doświadczenia i wolisz powierzyć obsługę najmu lokalu doświadczonemu pośrednikowi nieruchomości? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Multibed oferuje kompleksowe zarządzanie wynajmem w Gliwicach, w pełni odpowiadając na oczekiwania lokalnych inwestorów.

Agencja nieruchomości Gliwice – co obejmuje zarządzanie najmem?

Nie musisz samodzielnie poszukiwać najemców zainteresowanych wynajmem Twojego mieszkania ani zajmować się przygotowaniem lokalu do zamieszkania. Zlecając zarządzanie nieruchomościami w Gliwicach, zyskujesz pełen komfort oraz możliwość czerpania pasywnego dochodu z Twojej inwestycji. Zrelaksuj się i powierz całość obowiązków związanych z administrowaniem wynajmem mieszkania profesjonalnej agencji nieruchomości.

Oferowana przez Multibed administracja najmem w Gliwicach obejmuje m.in.:

 • sesje zdjęciowe mieszkania oraz jego promocję na portalach internetowych,
 • organizowanie castingów oraz prezentacji lokalu,
 • kontakty z najemcami, rozliczanie najmu, podatków oraz innych opłat,
 • stały nadzór nad nieruchomością oraz jej niezbędne remonty,
 • budowanie długoterminowych, opartych na wzajemnym zaufaniu relacji z Klientami.

Dla kogo zarządzanie wynajmem w Gliwicach?

Bez względu na to, czy brakuje Ci doświadczenia na rynku nieruchomości, nie masz czasu lub ochoty osobiście zajmować się formalnościami związanymi z wynajmem, czy wolisz powierzyć to zadanie ekspertom, jako pośrednik nieruchomości w Gliwicach, zapewniamy nasze kompleksowe wsparcie. Realizowana przez nas obsługa wynajmu to forma wsparcia dedykowana również wszystkim tym, którzy na co dzień nie mieszkają w mieście lub w kraju i poszukują godnej zaufania agencji nieruchomości, która będzie reprezentowała ich interesy na miejscu.

Kiedy pośrednik nieruchomości w Gliwicach może okazać się bezcenny?

Tylko w teorii obsługa wynajmu w Gliwicach, podobnie jak zarządzanie nieruchomościami w dowolnym innym mieście, mogą wydawać się proste. W rzeczywistości inwestor musi stawić czoła wielu formalnościom, jakie dzielą go od chwili zakupu lokalu, do osiągnięcia pierwszych zysków. Naszą rolą, jako biura nieruchomości, jest skrócenie tego procesu do minimum oraz przejęcie na siebie wszystkich obowiązków, pojawiających się na różnych etapach wynajmowania mieszkania.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub zadzwoń pod jeden z numerów telefonu: +48 502 028 322 lub + 48 502 028 614

  Zarządzanie najmem gliwice zdjęcie z mieszkania

  Obsługa najmu Gliwice – sprawdź korzyści!

  Co zyskujesz, stawiając na profesjonalne zarządzanie nieruchomościami z Multibed? Kluczowe korzyści po Twojej stronie to m.in.:

  Oszczędność

  czasu oraz pieniędzy

  Brak konieczności

  samodzielnego angażowania się w najem lokalu

  Przejrzysty

  cennik i atrakcyjne warunki współpracy

  Wsparcie

  ze strony pośrednika wynajmu
  doskonale znającego gliwicki rynek nieruchomości

  Pewność

  regularnie przeprowadzanych
  przez nas kontroli

  Możliwość

  czerpania prawdziwie pasywnego
  dochodu z wynajmu mieszkania
  Zdjęcie mieszkania od zarządcy najmem Gliwice

  Ile kosztuje profesjonalna administracja najmem w Gliwicach?

  Jako agencja nieruchomości w Gliwicach dokładamy wszelkich starań, aby realizowana przez nas obsługa wynajmu Twojego mieszkania była atrakcyjna również ekonomicznie. Dlatego proponujemy jasny cennik bez ukrytych opłat. Bez względu na metraż czy liczbę najemców, administracja wynajmem w Gliwicach kosztuje Cię zaledwie 10% całkowitego przychodu z najmu za dany miesiąc. Proste zasady to coś, co lubimy i co proponujemy wszystkim naszym Klientom.

  Agencja nieruchomości Gliwice – wybierz zarządzanie wynajem i zarabiaj od zaraz!

  Nie trać energii na formalności i obowiązki związane z zarządzaniem najmem swojego mieszkania – powierz to nam! Już dziś skorzystaj z oferty renomowanego biura nieruchomości w Gliwicach i sprawdź, jak wiele korzyści daje obsługa wynajmu realizowana przez profesjonalistów. Zarabiaj bez wysiłku, oszczędzając czas i pieniądze. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich oczekiwaniach.

  Skontaktuj się naszym z pośrednikiem nieruchomości w Gliwicach