Profesjonalne zarządzanie najmem Częstochowa – Twoje mieszkanie w dobrych rękach

Jako właściciel nieruchomości masz zazwyczaj dwie możliwości zarządzania posiadanym mieszkaniem w celach zarobkowych. Możesz robić to samodzielnie, inwestując swój czas, pieniądze i nerwy, związane z poszukiwaniem najemców oraz rozwiązywaniem ich problemów. Drugie wyjście to zlecona obsługa najmu. Częstochowa jest miastem, w którym coraz większa liczba osób decyduje się powierzyć swoje mieszkanie specjalistom.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym inwestorem, który posiada wiele mieszkań, domów i różnego rodzaju lokali, czy właścicielem jednej nieruchomości, stawiającym na tym rynku pierwsze kroki, możesz sięgnąć po profesjonalną oraz kompleksową pomoc związaną z zarządzaniem najmem. Z nami zyskujesz stabilny dodatkowy dochód, oszczędzasz czas i nie przejmujesz się szeregiem problemów z posiadaną nieruchomością, zachowując przy tym jej pełną własność. Doświadczeni specjaliści zadbają o to, aby zapewnić najwyższy możliwy zwrot z Twojej inwestycji.

Proponowana obsługa wynajmu w Częstochowie może dotyczyć dowolnego mieszkania lub domu z terenu tego miasta. Pracujemy zarówno z nieruchomościami z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, analizując dany lokal oraz możliwości współpracy. Gwarantujemy czytelne warunki umowy, które przede wszystkim zabezpieczają interesy właściciela mieszkania, czyli Twoje interesy. Naszym priorytetem jest budowanie długofalowych relacji, dzięki czemu obie strony mogą przez lata czerpać satysfakcjonujące korzyści.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub zadzwoń pod jeden z numerów telefonu: +48 502 028 322 lub + 48 502 028 614

  multibed-thumb-main-4

  Dla kogo jest to rozwiązanie?

  To rozwiązanie jest dla wszystkich osób, które są właścicielami mieszkań.

  Posiadasz

  Posiadasz wolne mieszkanie
  wielopokojowe lub dom

  Interesuje Cię

  Interesuje cię stały dodatkowy
  dochód z najmu nieruchomości

  Chcesz

  Chcesz, żeby wynajem mieszkania
  był bezpieczny i komfortowy

  Szukasz

  Szukasz sprawdzonych rozwiązań
  na dłużej – na kolejne 3-9 lat

  Masz dosyć

  Masz dosyć zajmowania się
  najmem i chcesz to komuś zlecić

  Planujesz

  Planujesz oddać mieszkanie
  w wynajem tylko w dobre ręce

  Jak przebiega proces zarządzania najmem?

  Cały proces został przez nas maksymalnie uproszczony. Żeby zorganizować długoletni wynajem mieszkania potrzebne są działania, które można streścić w 3 krokach.
  • Rozpoznanie potencjału dzierżawy

   do wstępnej kwalifikacji lokalu potrzebujemy plan przestrzenny (layout) mieszkania lub domu ze wskazaniem wymiarów wszystkich pomieszczeń oraz rozmieszczeniem okien, jak również aktualną dokumentację zdjęciową wszystkich pomieszczeń. W przypadku braku takiego gotowego planu sugerujemy przygotowanie odręcznego szkicu oraz przesłanie razem ze zdjęciami na adres mailowy biuro@multibed.pl.

  • Spotkanie z właścicielem w lokalu

   po naszej pozytywnej weryfikacji potencjału spotykamy się w lokalu, żeby razem sprawdzić wymiary pomieszczeń, ich stan i omówić proponowane przez nas adaptacje zwiększające atrakcyjność lokalu. Spotkanie jest też okazją dla właściciela do przedstawienia swoich oczekiwań finansowych odnośnie miesięcznego czynszu.

  • Oferta handlowa i podpisanie umowy

   na podstawie powyższych informacji szacujemy koszty remontu i wyposażenia i w krótkim terminie przedstawiamy ofertę dzierżawy. Razem z ofertą cenową dostarczamy oczywiście kompletną propozycję umowy. Umowa podpisana będzie między właścicielem a naszą firmą. Po akceptacji treści umowy podpisujemy dokumenty, wpłacamy kaucję i rozpoczynamy realizację usługi.

  Inwestycja w nieruchomości na wynajem

  To rozwiązanie jest dla wszystkich osób, które są właścicielami mieszkań.

  Brak zmartwień

  Przejmiemy Twoje problemy i wszelkie kłopoty związane z bieżącą obsługą mieszkania i zamienimy je w skuteczne rozwiązania na lata.

  Regularny zarobek

  Zapłacimy Tobie tyle czynszy, ile miesięcy w roku kalendarzowym. Zapomnij o pustostanach i przyzwyczaj się do regularnych przelewów bankowych.

  Odświeżone lokum

  Nie dość, że kompleksowo odświeżymy lokal, to jeszcze wprowadzimy do niego nowoczesne meble, które zostaną po zakończeniu umowy.

  Czy takie rozwiązanie jest dla Ciebie interesujące?

  Co nas wyróżnia spośród konkurencji?

  Naszym celem jest aktywne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów związanych z wynajmem
  i zamianę strasznych horrorów na przyjemne kino rodzinne.

  Sprawdzone rozwiązania

  Zajmujemy się wynajmem zawodowo i pracujemy tylko na sprawdzonych dokumentach

  Kompleksowa obsługa

  Dostarczamy za jednym razem komplet dokumentów, aby umowa była zgodna z prawem

  Wykwalifikowany zespół

  Jako doświadczeni menadżerowie przejmujemy kontrolę nad sytuacją i pilnujemy porządku

  Sprawny nadzór

  Wszelkie problemy lokator zgłasza do nas, a my mamy zasoby, żeby właściwie reagować

  Ciągłość finansowa

  Płacimy Tobie regularnie za wynajem mieszkania niezależnie od okoliczności

  Obsługa wynajmu w Częstochowie – na czym polega?

  Firma, taka jak nasza, obsługuje większość – a często wszystkie – zadania związane z posiadaniem nieruchomości na wynajem. Kontrola nad takimi aspektami, jak rotacja najemców, usuwanie usterek czy pobieranie czynszów nie jest łatwa, zwłaszcza jeśli nie mieszkasz w pobliżu swojego lokalu. Rozwiązywanie problemów najemców może być bardzo czasochłonne i skomplikowane logistycznie. Dzięki zarządzaniu wynajmem w Częstochowie możesz znacznie ułatwić sobie życie, zyskując komfortowy spokój i stabilny dochód za niewielką opłatą.

  Zastanawiasz się, czy taka współpraca jest dla Ciebie? Zadaj sobie kilka pytań, które ułatwią Ci dokonanie wyboru:

  • czy chcesz martwić się znalezieniem najemcy na coraz bardziej konkurencyjnym rynku?
  • czy będziesz odbierać telefony w weekendy lub wieczorami od najemców, którzy mają np. problem z działaniem ogrzewania w mieszkaniu?
  • czy zajmiesz się naprawą usterek, które zgłoszą Ci najemcy?
  • czy znajdziesz sposób na poradzenie sobie z nieuczciwym najemcą, zalegającym z opłatami?
  • czy wiesz jak dostosować posiadane mieszkanie do potrzeb przyszłych najemców?

  Zarządzanie wynajmem mieszkań Częstochowa – dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  Jeśli korzystasz z usług firmy zarządzającej nieruchomościami, nie musisz już codziennie myśleć o posiadanym mieszkaniu lub domu. Cały proces rozpoczęcia i realizowania współpracy jest bardzo łatwy. W pierwszej kolejności przesyłasz nam informacje o swojej nieruchomości, której ma dotyczyć zarządzanie wynajmem w Częstochowie. Przydatny będzie plan przestrzenny mieszkania lub domu (ewentualnie jego szkic) z wymiarami poszczególnych pomieszczeń oraz kilka zdjęć, prezentujących aktualny stan wnętrz. Na podstawie tych materiałów dokonamy wstępnej analizy nieruchomości.

  Kolejny etap to umówienie spotkania z Tobą, w celu sprawdzenia mieszkania lub domu. Podczas naszej wizyty chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, dotyczące współpracy. Zaproponujemy rozwiązania adaptacyjne, pozwalające szybciej i z większym zyskiem wynająć daną nieruchomość. Ustalimy również jaka wysokość czynszu jest dla Ciebie satysfakcjonująca.

  Po spotkaniu przedstawimy Ci ofertę zarządzania najmem oraz umowę. Jeśli ją zaakceptujesz, podpiszemy niezbędne dokumenty oraz rozpoczniemy działania.

  Oferując zarządzanie mieszkaniami na wynajem w Częstochowie oszczędzamy Twój czas, zajmujemy się wszystkimi problemami związanymi z nieruchomościami i ułatwiamy cały proces inwestycyjny. Wszystko to na podstawie partnerskiej relacji z długoterminowymi perspektywami. Wybierz zespół ekspertów, dzięki którym zaczniesz efektywnie i bezpiecznie zarabiać na swoich nieruchomościach!