Czy warto inwestować w nieruchomości na wynajem we Wrocławiu?

Planujesz kupić mieszkanie inwestycyjnie, aby zarabiać i brakuje trochę doświadczenia lub odwagi?

Dbając o Twój komfort inwestycyjny:

Pomożemy w poszukiwaniu

Znajdziemy mieszkanie w sam raz idealne dla Twojej inwestycji

Załatwimy formalności

Ty kupisz mieszkanie dla siebie na swoje konto, a my zrobimy całą resztę

Urządzimy mieszkanie

Zaplanujemy i wykonamy remont, umeblowanie i wyposażenie

Wprowadzimy lokatorów

Znajdziemy dobrych najemców i będziemy zarządzać najmem

Rozwiążemy problemy

Zajmiemy się całą czarną robotą – zarówno w trakcie jak i po inwestycji

Zarobimy dla Ciebie

Twoją nową rolą będzie liczenie pieniędzy co miesiąc przez okres 5-9 lat

Czytaj więcej

Zakup nieruchomości to proces wymagający nie tylko sporych środków finansowych, ale też czasu, energii i cierpliwości niezbędnej podczas finalizowania wszelkich spraw formalnych. We wszystkich tych aspektach możemy Ci w wymierny sposób pomóc, biorąc na siebie kwestie organizacyjne. Rynek nieruchomości już od kilku lat prężnie się rozwija, a większość prognoz wskazuje, że trend wzrostowy w tym sektorze wciąż będzie się utrzymywać. W ostatnim czasie powstaje bardzo dużo nowych inwestycji, dlatego jeśli chcesz zakupić mieszkanie pod wynajem – teraz jest właściwy moment. Dzięki nam zminimalizujesz ryzyko poniesienia straty finansowej, ponieważ gwarantujemy naszym Klientom ciągłość wynajmowania lokalu nawet przez kilka lat. Sami zajmujemy się współpracą z lokatorami, windykowaniem należności czy przeprowadzaniem drobnych remontów. Inwestowanie w nieruchomości we Wrocławiu stanowi więc dobrą, długofalową decyzję, należy jednak dokładnie rozważyć wszystkie jej aspekty i maksymalnie zabezpieczyć swoje interesy. W ramach naszej oferty zapewniamy firmom i Klientom indywidualnym wsparcie w takich zakresach jak:

 • Wybór lokalizacji – od położenia mieszkania lub domu w głównej mierze zależy sukces inwestora. Rekomendujemy wyłącznie lokale o dużym potencjale inwestycyjnym, najlepiej znajdujące się blisko ważnych punktów w mieście (np. szkoły wyższe, strefy gospodarcze, parki przemysłowe) bądź dobrze z nimi skomunikowane. Zwracamy również uwagę na funkcjonalność osiedla oraz rozpatrujemy czynniki przesądzające o komforcie przyszłych lokatorów (np. rodzaj ogrzewania, dostępność stref wspólnych).
 • Organizacja kredytu i prowadzenie negocjacji z deweloperami – współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi doradcami finansowymi, którzy pomogą dobrać najlepsze instrumenty kredytowe. Ponadto zgromadziliśmy rozległe doświadczenie w zakresie negocjowania cen mieszkań z deweloperami.
 • Znalezienie lokatorów i dopilnowanie wszystkich spraw formalnych związanych z wynajmem – inwestycja w nieruchomości na wynajem ma sens wtedy, gdy lokal nie stoi pusty oraz gdy lokatorzy terminowo wywiązują się z płatności. Samodzielne poszukiwanie osób zainteresowanych wynajęciem mieszkania lub pokoju wymaga dużego zaangażowania, poza tym zawsze istnieje obawa, że podczas trwania umowy pojawią się różnego rodzaju problemy (np. zaległości w spółdzielni, zniszczenie wyposażenia). Dzięki nam żadna z tych kwestii nie będzie Cię absorbować, ponieważ sami zajmiemy się kontaktem z lokatorami i egzekwowaniem warunków umowy.

Kupno lokalu w atrakcyjnej lokalizacji, wsparcie prawne i formalne oraz utrzymanie ciągłości wynajmowania mieszkania to główne czynniki, które przesądzają o tym, że z nami szanse na osiągnięcie sukcesu inwestycyjnego znacznie wzrastają. Doskonale wiemy, jak inwestować w nieruchomości, by uzyskać maksymalny zwrot. Ponadto działamy klarownie i skutecznie, zawsze koncentrując się na nawiązaniu długoterminowej, owocnej współpracy.

Czy inwestowanie zdalne ma jeszcze inne zalety?

Jak wygląda proces inwestycji?

Poznaj więcej szczegółów dotyczących procesu inwestycyjnego z nami jako partnerem.
 • null

  Zgłoś zamiar zainwestowania

  Wypełnij formularz, aby rozpocząć proces zakupu nieruchomości inwestycyjnej. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu spotkania oraz rozpoczęcia współpracy.

 • null

  Ustal strategię inwestycyjną

  Nie ma uniwersalnej strategii inwestowania w nieruchomości. Każdy inwestor jest inny i dlatego jedna strategia może być dobra dla danego inwestora, ale jednocześnie może zupełnie nie wpisywać się w potrzeby innej osoby. Z każdym inwestorem ustalamy strategię indywidualnie.

 • null

  Określ szczegóły inwestycji

  Po ustaleniu strategii, przechodzimy do konkretów. Na tym etapie inwestor określa takie parametry inwestycji jak: łączna kwota inwestycji, wkład własny (min. 75 000 zł), lokalizacja mieszkania, typ budownictwa etc. Spisujemy preferencje inwestora, podpisujemy umowę współpracy i szukamy mieszkania spełniającego wszystkie kryteria.

 • null

  Sfinalizuj transakcję

  Gdy znajdziemy mieszkanie spełniające wszystkie wymagania inwestora, przechodzimy do realizacji. Pomagamy negocjować cenę zakupu oraz ustalamy wszystkie szczegóły dalszego działania (notariusz, umowa z firma remontową). Nasza firma pomaga także uzyskać finansowanie na zakup nieruchomości.

 • null

  Zrealizuj inwestycję

  Nadzorujemy remontem i wykończeniem inwestycji. Współpracujemy z zaufanymi firmami remontowymi, z którymi wykonaliśmy już dziesiątki remontów. Inwestor otrzymuje od nas szczegółowy kosztorys wszystkich prac oraz pełnego wyposażenia mieszkania. Dbamy o to, aby inwestycja była oddana do użytku we właściwym standardzie.

 • null

  Wynajmij i zarabiaj

  Aby inwestor miał gwarancję stałego przychodu, nasza firma staje się najemcą po wykończeniu mieszkania. Dzięki temu wszelkie pustostany lub problemy z płatnościami od najemców przechodzą na nasza spółkę, a inwestor może się cieszyć spokojem przez okres 9 lat.