Główne filary naszego biznesu

Energia

Relacje

Skuteczność

To nasze wartości, w które wierzymy i którym jesteśmy wierni.

Działamy aktywnie na rynku lokalnym. Kupujemy, wynajmujemy, pośredniczymy, zarządzamy, szkolimy, doradzamy. Mamy wiele specjalności, bo każdy Klient wymaga wysłuchania i każdy Klient oczekuje nieco innej usługi. Staramy się mocno, aby żaden Klient nie odchodził od nas z kwitkiem.

Działamy na rynku od 2017 roku

Odpowiadamy za kilkadziesiąt inwestycji na Dolnym Śląsku

Regularnie powiększamy nasz zespół ekspertów

Gwarancja sukcesu

0
m2
Zarządzanej powierzchni
0
%
Zwrotu z inwestycji Klientów
0
%
Zadowolonych klientów
0
Wynajętych pokoi

Profesjonalne rozwiązania

Codziennie spotykamy się z właścicielami, których interesuje wynajem mieszkania. Bardzo często taka rozmowa odbywa się w konkretnym mieszkaniu, którego dotyczy sprawa. Część wynajmujących już wie, że dobra umowa najmu mieszkania to nie jest byle dokument ściągnięty z Google. Natomiast w dalszym ciągu większość z właścicieli dziwi się, dlaczego wynajem przysparza im tyle problemów.

Wśród tych problemów, które nękają właścicieli mieszkań, widoczne są pewne powtarzalne wzorce – regularnie powtarzają się te same historie. Słyszeliśmy już ich wiele. Niektóre są uroczo zabawne – w zdecydowanej większości przypominają jednak dramatyczne opowieści rodem z horroru. Wynajem mieszkania okazuje się sporym wyzwaniem.

Naszym celem jest aktywne zaangażowanie w rozwiązywanie tych problemów i zamianę strasznych horrorów na przyjemne kino rodzinne.

Oto jak odpowiadamy na potrzeby właścicieli mieszkań.

  • przypadkowe dokumenty – zajmujemy się wynajmem zawodowo i pracujemy na sprawdzonych dokumentach
  • uciążliwe formalności – dostarczamy za jednym razem komplet dokumentów, aby umowa była zgodna z prawem
  • niesforni lokatorzy – przejmujemy kontrolę nad sytuacją i pilnujemy porządku
  • awarie sprzętu i instalacji – wszelkie problemy lokator zgłasza do nas, a my mamy zasoby, żeby właściwie reagować

Indywidualne podejście

Przejmiemy Twoje problemy i wszelkie kłopoty związane z bieżącą obsługą mieszkania i zamienimy je w skuteczne rozwiązania na lata.

Kompleksowa obsługa

Zawodowo zarządzamy lokalami mieszkalnymi – interesują nas domy oraz duże, wielopokojowe mieszkania.

To, co dla Ciebie może być utrapieniem, dla nas jest pewnie dokładnie w sam raz. Działamy masowo – dlatego wynajem mieszkania możemy zrealizować w każdym momencie – pora roku nie gra roli.

Oprócz wynajmu również remontujemy mieszkania oraz wyposażamy je we wszystko, co potrzebne lokatorom i dzięki czemu będą się czuć jak… w domu.