Główne filary naszego biznesu

Energia

Relacje

Skuteczność

To nasze wartości, w które wierzymy i którym jesteśmy wierni.

Po udanych latach spędzonych w dużych korporacjach, gdzie zajmowaliśmy odpowiedzialne stanowiska menadżerskie, postanowiliśmy stworzyć sobie własną przyszłość. W związku z tym, że mamy w sobie nadal sporo energii, utrzymujemy dobre relacje i działamy bardzo skutecznie – wybraliśmy dynamiczną branżę nieruchomości.

Działamy aktywnie na rynku lokalnym. Kupujemy, wynajmujemy, pośredniczymy, zarządzamy, szkolimy, doradzamy. Mamy wiele specjalności, bo każdy Klient wymaga wysłuchania i każdy Klient oczekuje nieco innej usługi. Staramy się mocno, aby żaden Klient nie odchodził od nas z kwitkiem.

Łącznie mamy 43 lata doświadczenia w biznesie

Odpowiadamy za 15 inwestycji na Dolnym Śląsku

Regularnie powiększamy nasz zespół ekspertów

Gwarancja sukcesu

0
m2
Zarządzanej powierzchni
0
%
Zwrotu z inwestycji Klientów
0
%
Zadowolonych klientów
0
%
Wynajętych pokoi

Profesjonalne rozwiązania

Codziennie spotykamy się z właścicielami, których interesuje wynajem mieszkania. Bardzo często taka rozmowa odbywa się w konkretnym mieszkaniu, którego dotyczy sprawa. Część wynajmujących już wie, że dobra umowa najmu mieszkania to nie jest byle dokument ściągnięty z Google. Natomiast w dalszym ciągu większość z właścicieli dziwi się, dlaczego wynajem przysparza im tyle problemów.

Wśród tych problemów, które nękają właścicieli mieszkań, widoczne są pewne powtarzalne wzorce – regularnie powtarzają się te same historie. Słyszeliśmy już ich wiele. Niektóre są uroczo zabawne – w zdecydowanej większości przypominają jednak dramatyczne opowieści rodem z horroru. Wynajem mieszkania okazuje się sporym wyzwaniem.

Naszym celem jest aktywne zaangażowanie w rozwiązywanie tych problemów i zamianę strasznych horrorów na przyjemne kino rodzinne.

Oto jak odpowiadamy na potrzeby właścicieli mieszkań.

  • przypadkowe dokumenty – zajmujemy się wynajmem zawodowo i pracujemy na sprawdzonych dokumentach
  • uciążliwe formalności – dostarczamy za jednym razem komplet dokumentów, aby umowa była zgodna z prawem
  • niesforni lokatorzy – jako doświadczeni menadżerowie przejmujemy kontrolę nad sytuacją i pilnujemy porządku
  • awarie sprzętu i instalacji – wszelkie problemy lokator zgłasza do nas, a my mamy zasoby, żeby właściwie reagować
  • miesiące bez czynszu – taka sytuacja nie występuje, bo płacimy za wynajem mieszkania niezależnie od okoliczności

Indywidualne podejście

Cecha pierwsza

Przejmiemy Twoje problemy i wszelkie kłopoty związane z bieżącą obsługą mieszkania i zamienimy je w skuteczne rozwiązania na lata.

Cecha druga

Zapłacimy Tobie tyle czynszy, ile miesięcy w roku kalendarzowym. Zapomnij o pustostanach i przyzwyczaj się do regularnych przelewów bankowych.

Cecha trzecia

Nie dość, że kompleksowo odświeżymy lokal, to jeszcze wprowadzimy do niego nowoczesne meble, które zostaną po zakończeniu umowy.

Kompleksowa obsługa

Zawodowo zarządzamy lokalami mieszkalnymi – interesują nas domy oraz duże, wielopokojowe mieszkania.

To, co dla Ciebie może być utrapieniem, dla nas jest pewnie dokładnie w sam raz. Działamy masowo – dlatego wynajem mieszkania możemy zrealizować w każdym momencie – pora roku nie gra roli.

Oprócz wynajmu również remontujemy mieszkania oraz wyposażamy je we wszystko, co potrzebne lokatorom i dzięki czemu będą się czuć jak… w domu.