Powierz swoje mieszkanie naszym
specjalistom i zacznij zarabiać

Zawodowo zajmujemy się wynajmowaniem mieszkań na pokoje. Mieszkanie w trakcie umowy pozostają w dalszym ciągu Twoją własnością. My nimi jedynie dysponujemy na takiej samej zasadzie jak dzierżawa ziemi. Przed właścicielem zawsze odpowiadamy jako jedyny najemca.

Istotne jest to, że zabezpieczamy interesy naszych Klientów oraz interes własny poprzez jasne zasady, których przestrzegamy.

Te zasady dotyczą zarówno sposobu, w jaki dbamy o lokal, jak i konkretnych oczekiwań względem lokatorów. Podnosimy atrakcyjność mieszkania wykonując drobne prace remontowe oraz adaptacje zwiększające komfort lokatorów.

Właściciel mieszkania, nasz Klient, otrzymuje stałe pieniądze każdego miesiąca niezależnie od sezonu i pory roku, a my przejmujemy na siebie ryzyko utrzymania ciągłości najmu.

blok-wynajmij-obrazek-1

Dla kogo jest to rozwiązanie?

To rozwiązanie jest dla wszystkich osób, które są właścicielami mieszkań.

Posiadasz

Posiadasz wolne mieszkanie
wielopokojowe lub dom

Interesuje Cię

Interesuje cię stały dodatkowy
dochód z najmu nieruchomości

Chcesz

Chcesz, żeby wynajem mieszkania
był bezpieczny i komfortowy

Szukasz

Szukasz sprawdzonych rozwiązań
na dłużej – na kolejne 3-9 lat

Masz dosyć

Masz dosyć zajmowania się
najmem i chcesz to komuś zlecić

Planujesz

Planujesz oddać mieszkanie
w wynajem tylko w dobre ręce

Jak przebiega proces zarządzania najmem?

Cały proces został przez nas maksymalnie uproszczony. Żeby zorganizować długoletni wynajem mieszkania potrzebne są działania, które można streścić w 3 krokach.
 • Rozpoznanie potencjału dzierżawy

  do wstępnej kwalifikacji lokalu potrzebujemy plan przestrzenny (layout) mieszkania lub domu ze wskazaniem wymiarów wszystkich pomieszczeń oraz rozmieszczeniem okien, jak również aktualną dokumentację zdjęciową wszystkich pomieszczeń. W przypadku braku takiego gotowego planu sugerujemy przygotowanie odręcznego szkicu oraz przesłanie razem ze zdjęciami na adres mailowy biuro@multibed.pl.

 • Spotkanie z właścicielem w lokalu

  po naszej pozytywnej weryfikacji potencjału spotykamy się w lokalu, żeby razem sprawdzić wymiary pomieszczeń, ich stan i omówić proponowane przez nas adaptacje zwiększające atrakcyjność lokalu. Spotkanie jest też okazją dla właściciela do przedstawienia swoich oczekiwań finansowych odnośnie miesięcznego czynszu.

 • Oferta handlowa i podpisanie umowy

  na podstawie powyższych informacji szacujemy koszty remontu i wyposażenia i w krótkim terminie przedstawiamy ofertę dzierżawy. Razem z ofertą cenową dostarczamy oczywiście kompletną propozycję umowy. Umowa podpisana będzie między właścicielem a naszą firmą. Po akceptacji treści umowy podpisujemy dokumenty, wpłacamy kaucję i rozpoczynamy realizację usługi.

Inwestycja w nieruchomości na wynajem

To rozwiązanie jest dla wszystkich osób, które są właścicielami mieszkań.

Brak zmartwień

Przejmiemy Twoje problemy i wszelkie kłopoty związane z bieżącą obsługą mieszkania i zamienimy je w skuteczne rozwiązania na lata.

Regularny zarobek

Zapłacimy Tobie tyle czynszy, ile miesięcy w roku kalendarzowym. Zapomnij o pustostanach i przyzwyczaj się do regularnych przelewów bankowych.

Odświeżone lokum

Nie dość, że kompleksowo odświeżymy lokal, to jeszcze wprowadzimy do niego nowoczesne meble, które zostaną po zakończeniu umowy.

Czy takie rozwiązanie jest dla Ciebie interesujące?

Co nas wyróżnia spośród konkurencji?

Naszym celem jest aktywne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów związanych z wynajmem
i zamianę strasznych horrorów na przyjemne kino rodzinne.

Sprawdzone rozwiązania

Zajmujemy się wynajmem zawodowo i pracujemy tylko na sprawdzonych dokumentach

Kompleksowa obsługa

Dostarczamy za jednym razem komplet dokumentów, aby umowa była zgodna z prawem

Wykwalifikowany zespół

Jako doświadczeni menadżerowie przejmujemy kontrolę nad sytuacją i pilnujemy porządku

Sprawny nadzór

Wszelkie problemy lokator zgłasza do nas, a my mamy zasoby, żeby właściwie reagować

Ciągłość finansowa

Płacimy Tobie regularnie za wynajem mieszkania niezależnie od okoliczności

Na jakich warunkach
wynajmujemy mieszkania?

Wszystko zależy od konkretnego lokalu i jego potencjału oraz tego, czego oczekuje właściciel i jak bardzo chce się zaangażować. Niemniej najczęściej podpisujemy takie umowy:

 • Umowa najmu mieszkania podpisana na okres 3-9 lat
 • Media (prąd, woda, gaz, Internet) przepisane na naszą firmę
 • Wszystkie powyższe płatności (w tym czynsz) po naszej stronie
 • Kaucja jako zabezpieczenie dla właściciela równa miesięcznemu czynszowi
 • Zrealizowane inwestycje (np. nowy prysznic, dodatkowe WC) pozostaną w lokalu
 • Wszelkie dodatkowe wyposażenie, w tym nowe meble, zostaną w lokalu po zakończeniu umowy najmu

Dlaczego lepiej skorzystać z firmy zarządzającej najmem niż z oferty pośredników nieruchomości?

Osoby zainteresowanie wynajęciem swojego mieszkania czy domu mogą skorzystać ze wsparcia tradycyjnego biura nieruchomości lub firmy takiej jak nasza, specjalizującej się w zarządzaniu lokalami na wynajem. Gwarantujemy maksymalnie uproszczone i jednocześnie bardzo klarowne procedury, które pozwalają zaoszczędzić czas i ograniczyć wszelkie formalności do minimum. Jesteśmy elastyczni i dyspozycyjni, a naszym priorytetem jest Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa. Decydując się na współpracę z nami, zyskasz więc zaufanych partnerów biznesowych towarzyszących Ci nie tylko na wstępnym etapie organizacji wynajmu, lecz podczas całego okresu obowiązywania umowy.

Czytaj więcej

Działamy na obszarze Dolnego Śląska, skupiając wokół siebie zarówno Klientów firmowych, jak i indywidualnych. Jeśli więc szukasz doświadczonych specjalistów oferujących zarządzanie najmem we Wrocławiu, bardzo dobrze trafiłeś. W podjęciu decyzji o wyborze naszej firmy lub pośrednictwa nieruchomości pomoże Ci analiza kilku najważniejszych różnic:

 • Pośrednicy zazwyczaj zajmują się wynajmowaniem całych mieszkań, szukając w tym celu jednego lokatora. My dostosowujemy ofertę do aktualnych potrzeb występujących na rynku nieruchomości, dlatego zajmujemy się także wynajmowaniem mieszkań i domów na pokoje. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w dużych miastach, przyciągających studentów i osoby szukające nowych wyzwań zawodowych. Zarządzanie mieszkaniami na wynajem na terenie Wrocławia wymaga niestandardowych rozwiązań, które przesądzają o naszej skuteczności.
 • Jesteśmy z Tobą przez cały czas trwania umowy. Nie zostawimy Cię z żadnym problemem natury organizacyjnej, technicznej czy prawnej. Biura nieruchomości natomiast zwykle proponują współpracę wyłącznie do momentu znalezienia lokatora, zabezpieczając Twoje interesy jedynie poprzez przygotowanie profesjonalnej umowy, jednak nie gwarantując żadnego realnego wsparcia na późniejszym etapie wynajmu. Zarządzanie najmem nieruchomości to natomiast usługa długofalowa, oparta na dwukierunkowej komunikacji i zaufaniu.
 • Chętnie podzielimy się z Tobą swoim doświadczeniem i doradzimy, w jaki sposób najlepiej przearanżować mieszkanie, by stało  się bardziej funkcjonalne. Co więcej, sami zajmiemy się drobnymi remontami i zakupem nowego wyposażenia, które pozostanie w lokalu również po wygaśnięciu umowy. Tradycyjne biuro nieruchomości oferuje głównie wsparcie formalne i prawne, podczas gdy my zapewniamy Ci dodatkowo pełną obsługę związaną ze sprawami technicznymi.
 • Wyręczymy Cię w kwestiach związanych z ewentualną windykacją należności. Wiele osób obawia się wynająć swoje mieszkanie ze względu na możliwość podpisania umowy z nieuczciwym lokatorem. Dzięki nam ograniczysz to ryzyko do minimum, a w razie jakichkolwiek problemów możesz liczyć na naszą profesjonalną pomoc. Pośrednicy nieruchomości zazwyczaj nie zajmują się odzyskiwaniem zaległych opłat, ponieważ ich wsparcie ogranicza się do koordynowania tylko wstępnego etapu organizacji wynajmu.